Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

Sháním vše co se týče historie oddílu stolního tenisu TJ Vidče fotografie,dokumenty atd.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Hlasové počítadlo skóre SHPS

(Vladimír, 14. 2. 2014 0:03)

Počítáte si skóre sami jako hráči? Stává se Vám občas, že vznikají dohady kolik to je? Je tu jedno nové řešení = SHPS.
http://www.elslav.cz/produkt/shps-hlasove-pocitadlo-skore/

www.spinmarketing.cz

(hh, 2. 8. 2012 23:34)

Super obchod se skvělými cenami.
www.spinmarketing.cz

Vánoční turnaj

(Václav, 22. 12. 2011 9:48)

Dobrý den, už se ví kdy bude tradiční vánoční turnaj? Pro neregistrované hráče? Díky za info (fuksovi@centrum.cz)

.....

(pinec, 17. 4. 2011 11:36)

Navštivte web : http://www.pinecbph.jex.cz/

www.pinecshop.cz

(web, 24. 10. 2010 18:07)

www.pinecshop.cz
-PŘI NÁKUPU NAD 1500kč TRIČKO Z BAVLNY JAKO DÁREK-OBJEDNEJTE ZBOŽÍ OD 1200kč A MÁTE DOPRAVU ZA 1KČ!!!Super nový obchod za skvělé ceny!!!

Dilema

(známýneznámý, 19. 9. 2010 20:45)

odpověď je naprosto jednoduchá PINK(růžový)PONG hrajou děvčata a STOLNÍ TENIS chlapi !!! :-))

Pěkný nj

(známáneznámá, 15. 9. 2010 0:59)

taky se připojuji ke kladnému hodnocení,ikdyž do dneška nevím jaký je rozdíl mezi pinkpongem a stolním tenisem :-(

web

(WEB, 10. 9. 2010 17:08)

www.pinecbph.jex.cz

obdivovatelka

(Martina,, 2. 9. 2010 15:52)

Chtěla bych poděkovat správci těchto stránek,za obnovení a dobrou úpravu, uvědomuji-si kolik to zabere času ,ale jen tak dál.

Odpověď pro : ST Sokol Vsetín

(Admin, 2. 9. 2010 15:25)

Děkuji za upozornění,chyba byla v sekci,,stránky(nejen) našich soupeřů" opravena a odkaz na stránky oddílu ST Sokol Vsetín jsem doplnil.
A ještě k sporadické účasti mládeže našeho oddílu na turnajích.Práce z mládeží v našem oddílu je myslím na dobré úrovni a trenéři mají velkou snahu vychovat nové talenty a nastupující generaci stolního tenisu ve Vidči.Problém je ovšem v mládeži samotné,protože většina z nich ani skutečně neví zda berou stolní tenis jako výzvu a mají na sobě chuť pracovat a zlepšovat se.Mnoho z nich totiž ještě hraje fotbal,volejbal,chodí do hasičů atd...no a nesmíme taky opomenout dnešní dobu počítačů.Takže,když se hraje turnaj je problém dát dohromady družstvo,protože jeden je tam,druhý tam a třetí má rozehranou hru na PC...a aby je přemlouvali trenéři či rodiče,kterému sportu se mají primárně věnovat,tak to už by vůbec nešlo.Tolik k tomuto problému (určitě nejen našeho oddílu) z mého pohledu.Na závěr chci poděkovat za hodnocení našich stránek a za oddíl ST TJ Vidče zdravím všechny členy ST Sokol Vsetín.

Informace a náměty

(ST Sokol Vsetín, 2. 9. 2010 13:52)

Musím se přidat k pochvale, viděl jsme již mnoho stránek i velkých oddílu, ale vaše stránky patří k těm nejlepším. Mrzí mě, že neberet na vědomí, že Vsetín má dva oddíly ST a i když jsem kontaktoval mailem adminstrátora těchto stránek, žádná odezva. Stranky oddílu ST T.J. Soko,Vsetín mají adresu:
http://www.pinec-vsetin.cz/. Jeětě drobnou poznámku. Je velká škoda, že Vaše mládež se velmi sporadicky zúčastňuje jakýchkoliv soutěží mládeže. Doufáme, že se to zlepší.

Turnaj v Bystřici pod Hostýnem

(Karel Karásek, 20. 6. 2010 18:30)

Zveme vás na 3.ročník turnaje "O demižo'n slivovice" v Bystřici pod Hostýnem .Termín je v sobotu 7.8.2008 ,začátek od 14 hod ( přihlášky na místě do 13,15 hod ).Soutěže:Dvouhra mužů( mohou se zúčastnit i ženy ),útěcha ( všichni vyřazení v 1.,2. a 3.kole hlavní soutěže - nesmí se zúčastnit čtvrtfinalisté hl.soutěže ),čtyřhra.Ceny:Demižö'n slivovice,finanční odměny a věcné ceny.Vklady 100,-/osoba.Adresa:Sportovní hala Sušil Bystřice pod Hostýnem,Fryčajovická ulice.Zajištěno občerstvení a možnost zakoupení materiálu na stolní tenis různých značek. Informace na tel.číslech 608 70 82 88 nebo 724 09 01 18,email:karel.ka@atlas.cz,www.pincesobchod.cz,www.yasaka.cz,www.yasaka.cz/soustredeni

OXID E-shop

(Berushka54, 27. 9. 2009 22:38)

E-shop pro obchodování na internetu s možností stažení české verze zdarma na stránkách OXID eShop. Snadná instalace s otevřeným zdrojovým kódem http://www.oxid-eshop.cz/vlastnosti-community-edition-d305/ :)

WEB

(KST Zlín, 23. 4. 2009 20:36)

http://www.kstzlin.cz

Poděkování

(Správce stránek, 31. 12. 2008 3:30)

Děkuji všem za podporu a příspěvky na naše stránky v tomto roce a už teď se těším na spolupráci s Vámi v roce nadcházejícím.
Vám všem také přeji do roku 2009 jen to nejlepší a hlavně pevné zdraví.

Pozdrav do Karolinky

(F.Kubját, 31. 12. 2008 3:23)

Taktéž přejeme celému oddílu Karolinky všechno nejlepší v novém roce a hodně výher - kromě 18.kola 29.3.2009 !

fakt

(Čertův švagr , 29. 12. 2008 23:26)

Doufám, že příštího vánočního turnaje amatérů ,se zůčastní i sám správce stránek - Jaryne je to dobrá zkušenost!
Jinak stránky chválím -pěkné

zdravím

(Jiří Malina, 22. 12. 2008 18:56)

Na úvod zdravím všechny příznivce našeho sportu,ale hlavně naše velké soupeře z Vidče.Určitě je mezi náma velká rivalita,známe se už X let,ale pořád jsme ta stará,dobrá parta,která dělá něco pro sebe a hlavně pro mladé,že Franto Kubjáte.Jinak přeju všechno nejlepší v roce 2009,ať se "A"čko udrží,ať vyhraje "B"čko s Rožnovem,ale hlavně,ať si zase všichni příští rok spolu zahrajem. Jiří Malina KAROLINKA

Odpověď pro : Pajoš

(Správce stránek, 18. 11. 2008 20:47)

Jsem rád,že se Ti naše stránky líbí a pokud bude v mých silách rád vyhovím Tvému požadavku.A na oplátku
Ty musíš zase zlepšit Český jazyk,ať nezůstáváš po škole a máš více času na ,,treéningy,,.Zkuzto !
Napiš mi na e-mail,uvedený na úvodní stránce o co konkrétně máš zájem.

Super stránky

(Pajoš, 17. 11. 2008 21:14)

Ahojte, tohle jsou super stránky, jen by to potřebovalo více fotek mladých, protože i já jsem mladý hráč, a zajímaly by mne například treéningy. Tak zkuzte přidat pár foteček, jinak parádní stránky.